Înscrierea pentru clasa a V-a intensiv engleză

Ne bucurăm că luați în considerare Școala Gimnazială ,,Emil Isac” pentru educația copiilor dumneavoastră!

Vă invităm  consultați informațiile de pe această pagină pentru facilitarea procesului de înscriere la clasa cu program intensiv de predare a limbii engleze. Pentru detalii puteți  ne contactați pe e-mail la școala.emilisac@gmail.com sau telefonic la +40 264 435 256.

Informații și documente

Procedura de înscriere pentru clasa a V-a intensiv engleză

an școlar 2024-2025

Școală Gimnazială „Emil Isac” Cluj-Napoca

organizează

Test de competență lingvistică pentru admitere în clasa a V-a cu program intensiv de predare a limbii engleze

• Depunerea cererilor de înscriere 20-24 mai 2024
  • Proba scrisă: 12 iunie 2024
  • Proba oralăîn perioada 10-14 iunie 2024, conform unui grafic stabilit ulterior
  • Rezultate inițiale: 17 iunie 2024
  • Depunerea și rezolvarea contestațiilor la proba scrisă: 18-19 iunie 2024
  • Afișarea rezultatelor finale: în perioada 20-25 iunie 2024
  • Confirmarea locurilor: 25-30 iunie 2024

Climat de învățare sigur și ofertant pentru elevi

Ne străduim să răspundem eficient nevoilor tuturor elevilor. Școala noastră este implicată în parteneriate care asigură un mediu diversificat pentru dezvoltarea copiilor. Beneficiem și de un program care asigura zilnic un pachet alimentar în regim de catering tuturor elevilor școlii.

Află mai multe